דירות נופש בתל-אביב
דירות נופש בתל אביב דף הבית - שאלות נפוצות - אודותינו - צור קשר - Tel aviv Apartments Vacation apartments in Tel Aviv השכרת דירות נופש בתל אביב
דירות לטווח קצר בתל-אביב אותנטיקה
דירות סטודיו לנופש בתל אביב
1 עד 3 אורחים
דירות נופש 2 חדרים בת"א
1 עד 4 אורחים
דירות 2-3 חדרים לנופש בת"א
1 עד 6 אורחים
דירות נופש 3.5 חדרים ויותר
עד 8 אנשים
סטודיו יחיד או זוג דירה דירה דירה
סטודיו לזוג – 2 או 3 דירה דירה דירה
סטודיו יחיד או זוג דירה דירה
דירה

שדרות בתל אביב


המלצות אותנטיקה לשדרות בתל אביבחלק מהייחוד של תל אביב ניתן לזקוף לזכות השדרות הרבות שבה, עליהן נמנות שדרות רוטשילד, שדרות בן גוריון, שדרות נורדאו, שדרות חן ושדרות ירושלים שביפו.

השדרות המטופחות מאפשרות לתושבי האזור ליהנות מטיול נעים, לראות פנים מוכרות ולהכיר אנשים חדשים. השדרות מושכות אליהן אנשים מכל הסוגים – בעלי כלבים, רוכבי אופניים הנהנים מהשבילים הייעודיים, משפחות עם ילדים, בליינים הנהנים מאוויר צח לפני שיחזרו למועדונים הדחוסים, זוגות מאוהבים בטיול רומנטי או פנויים פנויות המחפשים אהבה. טיול בשדרות מאפשר לתיירים בעיר לראות את כל הטיפוסים, לספוג אווירה תל אביבית אמיתית ולהפוך לחלק מהעיר.

שדרות רוטשילד


מיקומה של השדרה הנמצאת מרחק הליכה מדירות אותנטיקה תל אביב בלב אזור הבילויים היוקרתי של תל אביב, האוכלוסייה הצעירה שגרה באזור, הבריזה הנעימה, השבילים הרחבים ועצי הענק; הופכים את שדרות רוטשילד למקום שאי אפשר להתנגד לקסמיו ושכל תל אביבי שמכבד את עצמו חייב לבקר בו מדי פעם.

מלבד טיול נעים והזדמנות להתחכך עם סלבריטיס מקומיים, מציעה השדרה מגוון עצום של בתי קפה ומסעדות (אשר חלקן ממוקמות במרכז השדרה עצמה), ובשעות הלילה גם פאבים ודאנס בארים טרנדיים. ניתן לתור את המקום לבד, או להצטרף לסיור מאורגן באנגלית שמתקיים בכל יום שלישי ויוצא בשעה 20:00 מרח' הרצל פינת שד' רוטשילד. השדרה מארחת תערוכות רחוב מתחלפות ומציגה פסלים סביבתיים מודרניים וייחודיים.

שדרות בן גוריון


שדרה עם אופי רגוע יותר משד' שדרת רוטשילד התוססת. בעוד ששדרות רוטשילד מציעה רעש, המולה ובילויים ומושכת תיירים ומקומיים גם יחד, שדרות בן גוריון מציעה שקט ומושכת בעיקר מקומיים. כאן תוכלו ליהנות מטיול שקט עם כוס מיץ טבעי שקניתם בשדרה, ללכת לאורך השדרה עד חוף הים או סתם להירגע באחת מפינות הישיבה או הסנדויץ'-בארים שבמרכז השדרה. השדרה מומלצת במיוחד להורים טריים (אשר יכולים למצוא שלווה גם במרכז דיאדה הממוקם בשדרה), רוכבי אופניים ובעלי כלבים.דירות הנופש בתל אביב מושכרות לתקופה של שבוע לפחות!

דירת נופש - עד 8 אנשיםדירת נופש - עד 5 אנשיםדירת נופש - עד 4 אנשיםסטודיו - עד 3 אורחים
כל הזכויות שמורות ל- אותנטיקה תל-אביב ©. השכרת דירות נופש מרוהטות ומאובזרות לטווח קצר וארוך בתל אביב.
השכרת דירות לטובת טיולי משפחות , השכרת דירות לתיירות רפואית וכן השכרת דירות לאנשי עסקים בתל אביב.


דירות נופש איכותיות בתל אביב | סוויטה בתל אביב להשכרה | דירות נופש במרכז תל אביב | דירות איכות להשכרה | דירת נופש - עד 4 אנשים |
צור קשר O מפת אתר O קישורים מומלצים Holiday appartment Tel-Aviv O